Контакты

Звіробій-захворюванням бій!!!

Свою назву рослина отримала з-за своєї токсичної дії, яка вона має на деяких видів тварин, - розповідає фітотерапевт, показуючи сушених букетів, - однак звіробій допоможе позбутись або запобігти різноманітним хворобам, так як його лікувальні властивості були відомі ще з V віку до наша ера. Недаром у народі його називали "травою від хвороби", а також говорили, що як "не спека хліб без муки, так і не лікувати людину без любові". Тому саме в липні час забронювати це рослина, так як саме зараз вона цвітує. Однак збирати його треба далі від дороги, краще на опушке лісу. У будь-якому випадку не можна вирвати рослину з коренем, тому я аккуратно срезаю верхні частини стовбура завдовжки 15-20 сантиметрів, які я розкладаю тонким шаром на лоджії, де постійно відкриті вікна. Також слід враховувати, щоб на сировину не попадали прямі сонячні раки і кожен день перевертати веточки. Коли звіробій обертається, то складаю його в картонні коробки, де і храню. Це рослина в сушеному та свіжому вигляді має слабкий бальзамний аромат і має кілька гірковатого смолісного смаку ".

Діло в тому, що народна медицина здавна використовує цю рослину для лікування різних захворювань, - сміється Юрій. - Наприклад, при проблемах з шлунково-кишковим трактом готуйте такий отвар. Десять грамів сухої травки звіробою слід налити стаканом кип'яченого гарячого води, нагріти на парах водяної бані протягом 30 хвилин, а після цього - охолоджуйте, процідіть і віджимайте сировину. Додайте кип'ячену воду, щоб вона мала 200 міліграмів рідини і споживайте по півстаканці тричі на день за півгодини до їжі. Зверобой має противовоспалительное, сприяє регенерации тканей, а также положительно влияет на роботу сердечно-судинної системи. Сегодня саме ця рослина широко використовується при раковій хворобі, печінці, а також для лікування депресії. люди його використовують і як глістогонне средство ".

Целебным называют и масло, изготовленное на основе учёбоя. Исследователи довели, що вона має обґрунтовану, протизапальну, антибактеріальну та розслабляючу дію. Він успішно використовує при різних поразах шкіри - нарывах, фурункулах, обморозах, ранах, а також при ряді дерматологічних захворювань і в косметології. "Несколько років тому я кипятком обіг пальці в руках і саме таке масло допомогло швидко заживити обгорілі місця, - розповідає фітотерапевт. - Я почав смазати обгорілі місця і буквально через кілька днів все почало заживати. Колись моя бабушка розповіла давній рецепт приготування цього Необхідно 100 грамм свіжих квітів та листів пропустити через м'ясорубку і залишити на половині літра сонячного масла. Потім десять днів настоюють у темному місці, процідіть і зберігайте у скляній посуді в прохолодному місці. Його ж пют натощак по столовій ложці за пол часи до їда для відступу жовчі.Також я вже кілька років від часу готую чаю з собаками.Стака з посушеної та малою порізаною травою змішуємо з двома і з половиною стаканів душці, додаємо половину стакана з хрусткими ягодами шипкової і всебічно все Поїдаю чайну ложечке завариваю зиму, коли імунітет особливо потребує в підтримці. Крім того, настой і отвар рослини дуже добре очищають шкіру, заспокоюють її і допомагають позбутися від угри та спалахів ".

Однак, ця люстра негативно впливає на мужську силу, тому не можна зловживати споживанням препаратів з цієї трав. Так само обережно для цього слід бути і тим, у кого підвищений артеріальний тиск, хто багато працює на сонці.

19 апреля 2018
© 2016 - 2019 ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ЛЕКАРСТВЕННЫХ ТРАВ «ЗДРАВІЯ» Пожаловаться на содержимое
Создать бесплатный сайт
Сайт создан на платформе UA MarketUA Market